Skleroterapia

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Skleroterapia

Postautor: nataliagli » 21 lis 2016, 9:35

Witam serdecznie

Tydzien temu miałam zabieg skleroterapii i zauwazyłam, ze pojawiły mi sie pajączki w innych miejscach, wszystko jest jeszcze zaczerwienione i sine ale martwie sie czy mi to poznika, jesli macie jakakolwiek wiedze na temat efektow tego zabiegu dajcie znac
Awatar użytkownika
nataliagli
greenhorn
 
Posty: 52
Rejestracja: 04 kwie 2016, 5:34


Re: Skleroterapia

Postautor: kasia24o » 21 lis 2016, 11:12

Powiem Ci,że takie efekt może wystąpić po zabiegu. Polecam nosić przez jakiś czas specjalne rajstopy profilakstyczne. Zresztą na pewno powiedzieli Ci o tym w miejscu,w którym wykonywałaś ten zabieg.
Ostateczny efekt nie pojawia sie od razu ale po 3 tydogniach od zabiegu .Tak więc cierpliwie na to czekaj.

Polecam jeszcze zajrzeć sobie tutaj:
http://clinicadermatologica.pl/zabiegi/skleroterapia/

Na stronie jest dokładny opis zabiegu.
Awatar użytkownika
kasia24o
greenhorn
 
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2014, 10:43

Re: Skleroterapia

Postautor: guziol » 21 lis 2016, 12:37

o kurcze, nie słyszałam nigdy o takiej terapii.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Skleroterapia

Postautor: Ryty » 24 lis 2016, 16:22

A co na to lekarz.
Ryty
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 02 cze 2016, 15:11

Re: Skleroterapia

Postautor: guziol » 30 sty 2017, 19:02

pewnie w dramatycznych sytuacjach taka terapia jest konieczna.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Skleroterapia

Postautor: modnisia » 27 lut 2017, 14:37

Też słyszałam, że rajstopy damskie profilaktyczne pomagają na tego typu przypadłości. Stymulują krążenie, więc pewnie dlatego, możesz spróbować, ale pewnie zabieg by się jakiś przydał ;)
Życzę powodzenia w walce! :)
modnisia
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 27 lut 2017, 14:30

Re: Skleroterapia

Postautor: NatiSan » 08 kwie 2017, 22:25

Rajstopy mogą złagodzić, ale problemu raczej nie wyeliminują poczytaj sobie o metodach leczenia żylaków sporo informacji masz tutaj - www.kriocentrum.com druga sprawa, że żylaki powinno leczyć się pod okiem specjalisty inaczej można sobie narobić sporo problemów bo nieleczone w pewnym momencie robią się ogromnym problemem.
NatiSan
newbie
 
Posty: 46
Rejestracja: 01 lip 2014, 20:00

Re: Skleroterapia

Postautor: Pieknaa » 18 sty 2019, 12:33

Słyszałam, że terapia światłem może być dobrym rozwiązaniem na żylaki. Może spróbuj tego ;)
Pieknaa
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 sty 2019, 12:00

Re: Skleroterapia

Postautor: pasetta » 20 sie 2019, 14:30

Ja miałam skleroterapię w zeszłym roku. Miałam sporo pajączków na nogach w różnych miejscach. Ogólnie zabieg wspominam ok, nie trwał długo, ze znieczuleniem nie bolało. Po też nic mi się nie działo, trzeba na pewno nosić pończochy uciskowe jak lekarz zaleca i będzie ok :) ja miałam takie marki https://venoflex.pl/ głównie ze względu na dobre opinie kupiłam i możliwość samodzielnego doboru rozmiaru przez ich stronę internetową. Wygodne , z technologią ułatwiającą zakładanie Fast. Z miękkiej przędzy, doskonale mi się dopasowywały do nóg nie powodując uciskania.
pasetta
junior fellow
 
Posty: 227
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:43


Re: Skleroterapia

Postautor: Arkadiusz1 » 29 sty 2022, 12:19

Jeśli czujecie, że coś złego dzieje się z Waszym zdrowiem, to powinniście wybrać się do odpowiedniego specjalisty. Jeśli zauważyliście u siebie pojawiające się żylaki, to jak najszybciej powinniście wybrać się do sprawdzonego centrum flebologii. W https://klinikaflebologii.pl/Zakres-usl ... sjoterapia czytałem więcej na temat jednego ze sposobów zwalczania żylaków.
Arkadiusz1
junior fellow
 
Posty: 133
Rejestracja: 08 sty 2019, 11:05


Re: Skleroterapia

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 9:52

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości